• ST Volharding/Sambeek JO19-2

  • ST Volharding/Sambeek JO19-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hilverda, HanneTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Joosten, LoekTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Striekwold, WillemTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Akkermans, HeinTeamspeler
    Bruijn, Tijn deTeamspeler
    Deenen, WouterTeamspeler
    Hendriks, RensTeamspeler
    Jacobs, JipTeamspeler
    Janssen, ScottTeamspeler
    Logt, Tijl van deTeamspeler
    Meerwijk, CasperTeamspeler
    Mil, Max vanTeamspeler
    Rosmalen, Stan vanTeamspeler
    Theunissen, StijnTeamspeler
    Wigman, JuupTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 meiST Volharding/Sambeek JO19-2 - Venhorst JO19-10 - 4
  • Poulestanden ST Volharding/Sambeek JO19-2 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSV JO19-1751138152316
    2Venhorst JO19-1750231181315
    3ST Volharding/Sambeek JO19-2750227171015
    4SPV JO19-174122191213
    5SJVV JO19-173041924-59
    6ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO19-172052223-16
    7Olympia'18 JO19-272051326-136
    8Deurne JO19-271061554-393

    Poulestanden ST Volharding/Sambeek JO19-2 ( 2e klasse (2e fase) 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST SVEB/Sporting S.T. JO19-175203052517
    2MVC'19 JO19-164202481614
    3SJO PEC'20 JO19-1422012758
    4RKMSV JO19-1JM42021112-16
    5Sportclub Irene JO19-24103713-63
    6ST Volharding/Sambeek JO19-24103320-173
    7H.B.S.V. JO19-151041320-73
    8ST SJO America-Meterik/Hegelsom JO19-16105722-153

    Poulestanden ST Volharding/Sambeek JO19-2 ( 2e klasse (3e fase) 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST VIOS'38/Toxandria JO19-11091052133928
    2Olympia'18 JO19-11190241113027
    3ST SV Milsbeek/Astrantia JO19-11172236241223
    4Ysselsteyn JO19-11171328151322
    5Venhorst JO19-1116052825318
    6V.V. Achates JO19-1114251721-414
    7SES JO19-1114252530-514
    8ST SSS'18/V.V. Holthees-Smakt JO19-1104152827113
    9ST Volharding/Sambeek JO19-2114162025-513
    10ST Excellent/SVS/Westerbeekse Boys JO19-1113262030-1011
    11ST Constantia/Menos JO19-1112092046-266
    12SJO HBDZ'23 JO19-1JM110011856-480